У середній точці натянутого троса завдовжки 1м привязаний вантаж 10 кг провисання троса 10 см. Чому дорівнює сила натягу троса?
- 06.02.2018 00:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Из чертежа:
tg α = CO/OB = 10 см / 50 см = 0,200
α =11,3 °
sin α = 0,196
Из чертежа:
sin α = Fy/F
Fy = F*sin α
Значит,
P = 2*F*sin α
m*g = 2*F*sin α
F = m*g/(2*sin α) = 10*10/(2*0,196) ≈ 255 Н
- 06.02.2018 03:18