Метро эскалаторы 80см/с жылдамдықпен қозғалды .Жолаушы эскаладатормен байланысқан санақ жүйесінде 0,2м/с жылдамдықпен қозғалыс бағытыда келе жатыр . Жолаушының жерге қатысты 64 м орын ауыстыруна кеткен уақытты табыңдар
- 01.02.2018 11:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
V₁ = 80 см/с = 0,8 м/с
Относительная скорость:
V₂ = 0,2 м/с
Абсолютная скорость:
V = V₁+V₂ = 0,8+0,2 = 1 м/с
Время:
t = S/V = 64 / 1 = 64 с или 1 минута и 4 секунды
- 02.02.2018 06:57