М'яч штовхнули вниз по схилу.Визначіть його початкову швидкість,якщо за 4с він перемістився на 28м та набув швидкість 9 м/с
А. 2м/с
Б. 3м/с
В. 4 м/с
Г. 5м/с
- 14.04.2017 11:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
s=(v+vo)*t/2
vo=2*s/t-v=2*28/4-9=5 м/с
Ответ Г
============================
- 15.04.2017 21:11