У праве і ліве коліно сполучених посудин налити воду и гас. Яким є відношення висот рідин у колінах, якщо рідини перебувають у рівновазі? (р води =1000кг/м3, р гасу = 800 кг/м3.)
- 16.07.2017 21:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
p1=p2
ρ1*g*h1=ρ2*g*h2
h2/h1=ρ1/ρ2=1000/800=1.25
============================
- 17.07.2017 15:24