На скільки градусів підніметься температури сталевої деталі масою 8,4 кг ,якщо їй передати таку саму кількість теплоти,що потрібна для нагрівання 500 г води на 15 С?
- 18.06.2018 23:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
dt2=c1*m1*dt/c2*m2=4200*0,5*15/460*8,4=8,15 градусов
- 19.06.2018 19:11