Яку кількість теплоти потрібно передати шматку льоду масою 5 кг із температурою 0 С,щоб він повністю розплавився?
- 18.03.2017 21:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
Где L-удельная теплота плавлений-табл.значение =3,3*10^5 Дж/кг.
Получим
Q=3,3*10^5*5=16,5*10^5 Дж.
- 19.03.2017 17:45