Добро дня! Допоможіть, будь ласка.
1)Від яких величин залежить період коливань тягаря на пружині?За яких умов виконуються закономірності коливального руху тягаря на пружині?
2)Як зміниться період коливань тягаря на пружині .якщо він коливатиметься:
а)На половині пружини?
б)На двох одинакових пружинах зєднаних послідовно?
в)На двох одинакових пружинах зєднаних паралельно?
3)Як зміниться період коливань пружинного маятника із залізною кулькою , якщо її замінити такою ж за розмірами:
а)свинцевою кулькою?
б)алюмінієвою кулькою?
- 15.03.2017 00:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
период зависит от массы и жесткости.
При параллельном соединении k12=K1+k2
т.е.складываются жесткости!
При последовательном соединении 1/k12=1/k1+1/k2
Складываются обратные величины жесткости - "Мягкость"
Если свинцовый груз заменить на AL то период уменьшится,т.к. масса уменьшится.
- 16.03.2017 12:44