Унаслідок випромінювання фотона енергія атома Гідрогену зменшилась на 1,88 еВ. Яка довжина хвилі випроміненого атомом фотона?
- 13.08.2017 02:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=h*c/L
L=h*c/E=6,62*10^-34*3*10^8/3*10^-19=6,62*10^-7 м
- 14.08.2017 16:02