Яка жорсткість пружини, якщо вантаж масою 1 кг коливається на цій пружині з циклічною частотою 4 рад/с
- 20.04.2018 20:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
====================
ω=√(k/m)
k=ω²*m=16*1=16 H/м
===========================
- 21.04.2018 07:38