На борт корабля висотою 5 м за допомогою мотузки рівноприскорено піднімають відро з водою за 5с маса відра з водою 10кг визначте силу натягу мотузки
- 09.03.2017 04:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: h=5 м t=25 с m=10 кг F-?
m*a=F-m*g
F=m*(g+a) a=2*h/t^2=2*5/5^2=0,4 м/с2
F=10*(9,8+0,4)= 102 H
- 01.01.1970 00:00