По мосту з радіусом кривизни 100м рухається автомобіль масою 2т зі швидкістю 20м/с. Знайдіть вагу автомобіля на середині мосту, якщо міст увігнутий.
- 11.03.2017 17:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
P=m*g-m*v²/R=m*(g-v²/R)=2*10^3*(10-400/100)=12*10^3 H (12 кН)
==========================
- 12.03.2017 09:43