Допоможіть з задачкою!
Довжина математичного маятника 0,5 м. Вважати g=10 м/с і визначте період його коливань.
- 06.05.2018 05:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
l = 0.5 м
g = 10 м/с²
___________
Найти T - ?
Решение
T = 2п * √l/g = 2 * 3,14 * √ 0,5 / 10 = 1 с
Ответ: T(период) = 1 с.
- 07.05.2018 15:03