Внаслідок поділу одного ядра U на два осколки виділяється близько 200 МеВ енергії. Яка кількість енергії виділяється під час спалювання в ядерному реакторі 1 г цьго ізотопу ?
- 25.11.2017 18:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=E1*N=200*25,2*10^20=5040*10^20 МэВ=315*10^7 Дж
- 26.11.2017 10:02