Бетонна плита масою 4,5 тонньі об'ємом 2 м³ занурена у воду. З яуою силою натянуєттся трос,що тримає плиту?
- 24.04.2017 16:50
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=m*g-Fa=p*V*g-pж*V*g=V*g*(p-pж)=2*10*(2300-1000)=26 000 H
- 25.04.2017 18:49