У якому місті важеля завдовжки 2 метри треба розмістити опору, щоб він був у рівновазі, коли до його країв підвішані вантажі масою 5 і 20 кг?
- 05.01.2018 14:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
Тоді довжина іншого плеча: 2 - х.
Умова рівноваги важіля:
5·х = 20·(2 - х)
5х = 40 - 20х
25х = 40
х = 1,6
Відповідь: опору треба розмістити на відстані 1,6 м від місця підвісу вантажа вагою 5 кг.
- 06.01.2018 22:23