Заряд ядра деякого хімічного елемента дорівнює 8*10в-19 Кл. Який порядковий номер цього хімічного елемента у періодичній системі хімічних елементів Менделєєва і як він називається? Скільки протонів і нейтронів у ядрі атома цього елемента
- 16.08.2018 05:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
элемент № = 5 - Бор
А(В) = 10 число нуклонов (изотоп Бора ₅В¹⁰)
N = A - Z = 10 - 5 = 5 - число нейтронов в ядре
- 17.08.2018 09:07