У провіднику за 10 хв за сили струму 5 А виділяється кількість теплоти 5 кДж .Яким є опір провідника?
- 03.08.2017 08:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=10мин =600 c
R=Q/I^2t
R=5000/25×600=0,33 Ом
Ответ 0,33 Ом
- 04.08.2017 01:53