Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 8 м/с. На якій висоті швидкість тіла зменьшиться вдвічі?
- 17.02.2018 04:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
По закону сохранения энергии m*V0^2/2=m*V^2/2+m*g*h
m*V0^2/2=m*V0^2/8+m*g*h
h=3*V0^2/8*g=3*400/8*10=15 м
- 18.02.2018 18:42