Яку роботу виконує електро двигун за 25 ха, якщо при напрузі 220В сила струму 1,25А , а ККД його 80%
- 20.06.2018 15:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
U - напряжение ( 220 В )
I - сила тока ( 5 А )
t - время ( 1 мин = 60 с )
η - КПД = 80 % = 0,8
Решение:
Ню=А полезное/ А затраченное*100%
А затр.= А пол./ Ню= U*I*t/ Ню
А затр.= 220*5*60/0,8=66000/0,8=82500Дж
- 21.06.2018 11:40