Через обмотку електродвигуна механічна потужність дорівнює 3.52кВт проходить електричний струм 20А.Який ККД двигуна якщо він живиться від 220В
- 16.07.2017 14:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
N = 3,52 кВт = 3 520 Вт
I = 20 А
U = 220 В
______________
КПД -?
Номинальная мощность двигателя:
Nном = I*U = 20*220 = 4 400 Вт = 4,4 кВт
КПД = N*100%/Nном = 3,52*100/4,4 = 80%
- 17.07.2017 20:31