Електровоз приводять у рух за допомогою шести двигунів постійного струму потужністю 400 кВт кожний. Визначте силу струму в обмотка електродвигунів, якщо вони зєднані послідовно і при напрузі 3000В споживають з контактної мережі 40 % паспортної потужності
- 13.06.2017 17:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
Напряжение на каждом двигателе U1=U/6=500 B
Реальная мощность двигателя P1=0,4*P=0,4*400=160 kВт
Сила тока при последовательном соединении одинаковая:
P1=I*U1
I=P1/U1=160*10^3/500=320 A
- 14.06.2017 06:33