В циліндрі під поршнем знаходиться кисень. Визначте масу кисня, якщо відомо, що робота, яку виконується під час нагріву газу від 273 К до 473 К, дорівнює 16 кДж. Тертя не враховувати.
- 25.11.2017 11:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
A = 16×10³ Дж
T₁= 273 K
T₂= 473 K
m - ?
A = pΔV = νRΔT. ΔT = T₂ - T₁
ν = A/R*ΔT ; ν = m/M ; m/M = A/R*ΔT
m = M*A/R*ΔT = 32×10⁻³ × 16×10³/8.31×( 473 - 273 ) = 0.3 кг
- 26.11.2017 04:23