У однорідному магнітному полі з індукцією 80 мТл на провідник зі струмом 10 А діє сила 40 мН. Під яким кутом під дією індукції розміщений провідник, якщо його довжина дорівнює 10см?
- 10.06.2017 08:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
B = 80 мТл = 80*10⁻³ Тл
I = 10 А
F = 40 мН = 40*10⁺³ H
L = 10 см = 0,10 м
________________
α - ?
Запишем формулу Ампера:
F = B*I*L*sin α
Отсюда:
sin α = F / (B*I*L) = 40*10⁻³ / (80*10⁻³*10*0,10) = (1/2)
А это значит, что искомый угол равен 30°
- 11.06.2017 15:39