У трамвайному електродвигуні сила струму через обмотки дорівнює 70 А при напрузі 500 В. Яка потужність струму?
- 03.04.2018 00:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
P=I*U=70*500=35000 Вт (35 кВт)
===========================
- 03.04.2018 13:20