Який тиск створює вістря цвяха на дошку,якщо площа вістря цвяха 0,6мм2,а сила,з якою він діє на дошку,дорівнює 30H
- 03.04.2017 01:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=0,6 мм² = 0,6*10⁻⁶ м²
F=30 Н
________
р - ?
Давление острия гвоздя на доску:
p = F/S = 30/0,6*10⁻⁶ = 5*10⁷ Па = 50 МПа
- 04.04.2017 09:54