У радіатор водяного опалення в кімнаті надійшло 100 кг води при t1=80 градусів . З радіатора вийшла вода при температурі =60 градусів юЯку к-сть теплоти отримала кімната? с=4200 Дж/(кг*C)
- 16.05.2017 07:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=100 кг
t₁=80⁰C
t₂=60⁰C
c=4200 Дж/(кг·°С)
__________
Q = c*m*(t₁-t₂) = 4200*100*(80-60)= 8 400 000 Дж или 8,4 МДж
- 17.05.2017 06:49