Трансформатор потужністю 10кВА підключено до мережі 220В,
напруга на вторинній обмотці при холостому ході дорівнює U2ХХ=130В.
Кількість витків вторинної обмотки w2=80. Визначити коефіцієнт
трансформації КТ, кількість витків первинної обмотки w1, а також струми І1Н
та І2Н.
- 23.03.2017 00:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
w1/w2=k
w1=w2*k=80*1,7=136
I1=P/U1=10*10^3/220=45,5 A
I2=k*I1=1,7*45,5=77,4 A
- 24.03.2017 01:07