Допоможіть будь-ласка
Під дією сили 300Н малий поршень гідравлічної машини опустився на 4см, а великий піднявся на 1см. Визначте силу, що діяла на великий поршень
- 18.03.2017 19:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
A₁=F₁*h₁=300*0,04 = 12 Н
По закону сохранения энергии больший поршень должен совершить такую же работу:
A₂=F₂*h₂ = 0,01*F₂
0,01*F₂=12
F₂= 12/0,01=1200 H
- 19.03.2017 00:16