ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ДУЖЕ ПОТРІБНО
визначте число електронів ,які проходять за 2 с через поперечний переріз металевого провідника , якщо сила струму в ньому дорівнює 0,4 мкА
- 27.06.2017 09:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
I= q/t q=I*t=2секунд*0,0004А=0,3*0,0004=ти сама помножеш
- 28.06.2017 13:42