Тиск гусеничного трактора на грунт 45Па. Що це означає? З якою силою трактор тисне на грунт, якщо площа, на яку спираються його гусениці, становить 1,5метри квадратних???
- 13.08.2017 00:50
- Физика
Ответы и объяснения 1
p = F/S.
F = p*S.
F = 45*1,5 = 67,5 Н.
- 13.08.2017 16:36