Обчисліть силу тяжіння, яка діє на тіло масою 2,6 кг; 10 кг; 800г; 1,5т.
- 04.07.2017 06:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
g = const = 10 м/с².
1) m = 2,6 кг;
Fт = 2,6 * 10 = 26 (Н).
Ответ: 26 Н.
2) m = 10 кг;
Fт = 10 * 10 = 100 (Н).
Ответ: 100 Н.
3) m = 800 г = 0,8 кг;
Fт = 0,8 * 10 = 8 (Н).
Ответ: 8 Н.
4) m = 1,5 т = 1500 кг;
Fт = 1500 * 10 = 15000 (Н),
15000 H = 15 кН.
Ответ: 15 кН.
- 05.07.2017 23:57