До однієї точки тіла прикладені сили 8 H і 5 H, що спрямовані вздовж однієї прямої в різні боки. Визначте рівнодійну цих сил.
- 11.02.2018 12:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
F=F1-F2=8-5=3 H
=========================
- 12.02.2018 14:33