Знайдіть густину речовини,з якої виготовлений кубик, і жорсткість пружини динамометра. Ребро кубика дорівнює 4 см, видовження пружини - 5 см.
- 18.10.2017 22:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
в = (0,04)^ 3 = 0,000064 м3
р = 0,2/0,000064 = 3125 = 3,125 г/см3
к = 2/0,05 = 40 Н/м Ответ 3,125 г/см3 40 Н/м
- 19.10.2017 16:12