Скільки енергії необхідно для плавлення залізного брухту масою 4тони,якщо початкова температура заліза 39 градусів
- 11.09.2017 17:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=4т=4000 кг
t1=39С
t2=1535C
c=460 Дж/кгС
λ=270 000 Дж/кг
Найти Q
Q=Q1+Q2
Q1=cm(t2-t1)
Q2=λm
Q=cm(t2-t1)+λm
- 12.09.2017 08:38