Обчислити молекулярну масу газу, 2 л якого за температурою 15°с і тск 87 кпа мають масу 4,2г.
- 25.05.2018 22:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=15°C T=15+273=288 К
p=87 кПа = 87*10³ Па
m=4,2 г = 4,2*10⁻³ кг
_________
М -?
p*V=m*R*T/M
M=m*R*T / (p*V)
M = 4,2*10⁻³*8,31*288/(87*10³*2*10⁻³) ≈ 58*10⁻³ кг/моль
- 26.05.2018 03:10