Автомобіль масою 1000 кг рухається рівномірно по колу з швидкістю 54 км/год. Знайти модуль зміни імпульсу автомобіля за час проходження півкола.
- 19.08.2017 07:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
Δp=m*Δv
сам импульс p=1000*15=15000 кг*м/с постоянный.
=====================================
- 20.08.2017 12:33