Два резистори опором 5 та 10 Ом з’єднані а) паралельно; б) послідовно. Який загальний опір батареї резисторів в кожному випадку?
- 06.05.2018 06:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
б) При последовательном R1+R2 = 5+10=15Ом
- 07.05.2018 09:44