Вентилятор за 0,4 хвилини здійснює 800 обертів. Чому дорівнює період та частота обертання вентилятора?
- 06.05.2018 09:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
t = 0,4 мин = 24 с
n = 800
__________
T - ?
υ - ?
Период:
T = t / n = 24 / 800 = 0,03 с
Частота:
υ = 1/Е = 1/0,03 ≈ 33 Гц
- 07.05.2018 16:53