Під час повного згорання паливау двигуні виділилось 500кдж теплоти.
У результати двигун виконав корисну роботу, що дорінює 7МДж,
Знайдіть ККД
- 02.01.2018 04:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ап(полезная)=7 Мдж=7*10^6 Дж
Q=500 кДж=500*10^3 Дж
Найти η
η=Ап/Q
- 03.01.2018 04:44