40 БАЛОВ!!! ПО УКРАЇНСЬКІ: через увімкнений у коло гальванометр протікає струм силою 300ма . за який час через поперечний переріз провідника проходить 6*10^19 електронів
ПО РУССКИ : через включен в круг гальванометр протекает ток силой 300м. за время через поперечное сечение проводника проходит 6 * 10 ^ 19 электронов
- 02.06.2017 08:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
q=N*e e=1,6*10^-19 Кл
N*e=I*t
t=N*e/I=6*10^19*1,6*10^-19/0,3=32 c
- 03.06.2017 10:16