Птах масою 1.5 кг летить на висоті 30 м зі швидкістю 8 м/с. Знайдіть його потенціальну і кінетичну енергію
- 27.07.2017 06:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
Кинетическая энергия:mv^2/2 = 1,5*8^2/2=12 Дж
- 28.07.2017 11:16