Під дією сили 430 н тіло масою 50 кг рухається з прискоренням 1 м/с вгору по похилій площині, довжина якої 5 м, а висота 3 м. Визначте коефіцієнт тертя
- 21.04.2018 10:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
sin(α) = 3/5 = 0,6
cos(α) = корень(1 - sin²(α) = корень(1 - 0,6²) корень(0,64) = 0,8
F - Fтр - Fск = ma
Fтр = μ*N = μ*m*g*cos(α)
Fск = m*g*sin(α)
Fтр = F - Fск - m*a
μ*m*g*cos(α) = F - m*g*sin(α) - ma
μ = (F - m*g*sin(α) - ma) / (m*g*cos(α)) = (430 Н - 50 кг * 10 м/с² * 0,6 - 50 кг * 1 м/с²) / (50 кг * 10 м/с² * 0,8) = 80 / 400 = 0,20
- 22.04.2018 02:33