Автомобіль рухається прямолінійно, зміна його шляху описується рівнянням: L=2t+t^2 . Виберіть правильну відповідь.
а) прискорення тіла 0,5 м/с2;
б) тіло не мало початкової швидкості;
в) тіло не рухалося;
г) прискорення тіла 2 м/с2.
- 05.12.2017 02:26
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ Г, ускорение 2м/с2; Уравнение движения х=хо+Vot +at^2/2; xo=0; Vo=2м/с , а t^2/2=t^2; a=2м/с2
- 06.12.2017 19:04