На тіло діють дві сили: F1 і F2. Визначте модуль і напрямок рівнодійної цих сил, якщо F1=F2=3H, а кут між ними становить: а) 90 градусів; б) 60
- 19.05.2017 04:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
а) если угол 90 градусов
По теореме Пифагора: F=квадратный корень из (F1^2+F2^2)=3 корня из 2
б) если угол 60
По теореме косинусов F^2=F1^2+F2^2-2F1F2cos60
получается F=3 H
- 21.05.2017 00:06