. Двом однаковим металевим кулькам надали певні заряди й розмістили їх на відстані 3 см одна від одної. Виявилося, що на цій відстані кульки притягуються одна до одної із силою 90 мкН. Потім кульками торкнулися одна до одної і розвели на ту саму відстань. Тепер кульки почали відштовхуватися із силою 40 мкН. Які заряди були надані кулькам на початку досліду? Коефіцієнт k=9*10(9) H*m(2)/Кл
- 12.08.2017 20:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
Може підійде?
F1 = kq1q2 / R ^ 2 = -90мкН
F2 = k [(q1 + q2) / 2] ^ 2 / R ^ 2 = 40мкН
з 1-го висловлюємо q1 і підставляємо в 2
R = 0,03м k = 9 * 10 ^ 9 (Cи)
- 14.08.2017 00:20