Моторний човен за 90 хв проплив за течею річки 22.5 км. власна швидкість човна дорівнює 12 км.год Скільки часу затратив човен на зворотний шлях
- 07.11.2017 14:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
22,5/1.5=15 (км/год.) => швидкість ріки дорівнюе 3 км/год швидкість на зворотньюму шляху дорівнюе 9 км/год. 22,5/9=2,5 годин (150 хвилин) на зворотній шлях
- 08.11.2017 13:31