Потяг, що відходить від станції, проходить за третю секунду 2,5 м, рухаючись рівноприскорено. Визначте переміщення, яке здійснив потяг за сьому секунду.
- 27.01.2018 11:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
За третю секунду потяг пройде
(a*t2+a(t2+1))/2 =s3
s3=a*(t2+1/2)=2.5
Звiдки a=2.5/2.5=1 (м/сек)
аналогiчно за сьому секунду
s7=(1сек)(a*t6+a(t6+1))/2=a*(t6+1/2)=6.5 м
- 28.01.2018 16:08