Ящик для зберігання зерна має довжину 22 м, ширину 1 м, висоту 80 см. Скільки 80-кілограмових мішків пшениці можна насипати в цей ящик, якщо густина насипаної пшениці 700
- 06.09.2018 16:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
а=22м
b=1м
h=80см=0,8м
ρ=700кг/м³
m₁=80кг
N-?
N=m/m₁
m=ρV
V=abh
V=22м*1м*0,8м=176м³
m=700кг/м³*176м³=12320кг
N=12320кг/80кг=154
N=154 мішки пшениці
- 07.09.2018 02:25