Автобус рухаючись рівномірно проїхав 4.5 км за 5 хв,а легковий автомобіль 300 м за 10 с .Який транспортний засіб рухався швидше і у скільки разів?
- 19.03.2018 03:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
4500(м) : 5*60(с)= 15 (м/с) швидкість автобуса
300(м) :10 (с)=30 (м/с) швидкість автомобіля
30 :15= 2
Відповідь: автомобільрухався швидше в 2 рази.
- 20.03.2018 07:18