На скільки градусів зміниться температура води в склянці якщо їй передати кількість темплоти 100Дж? місткість склянки 200см кубічних
- 24.04.2018 09:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: V=200 см^3 Q=100 Дж c=4200 Дж/кг*°C СИ: 200 см^3=0,0002 м^3
p=1000 кг/м^3 Найти: t2-t1
Решение: 1. m=p*V m=1000 кг/м^3 * 0,0002 м^3=0,2 кг -- это мы нашли массу воды в склянке.
2. Q=c*m*(t2-t1) ⇒ t2-t1=Q:c:m t2-t1=100 Дж : 4200 Дж/кг*°C : 0,2 кг≈0,12°C -- это мы нашли изменение температуры после передачи банке тепла. Это ответ.
- 25.04.2018 04:58